Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lassan 2 hónapja fáj a térdem...

Lassan 2 hónapja fáj a térdem belső része. Legelején voltam orvosnál. Ahol azt mondta egy röntgen után, több mint valószínű szalag húzódás, túl türelmes voltam. Mert azt mondta 2-3 hét és búcsú a fájdalomnak. Részben igaz többi lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valóban enyhébb a fájdalom. Teljesen nem szűnt meg. Pedig pihentetem. Focizni,nem focizok. Rögzítő rajtam. Leginkább nagyobb terhelésnél, edzoterem, vagy valamilyen oknal kifolyólag futasnal. Szúró égető, néha viszkető érzés. Elég kellemetlen. Néha pihenés közben is előjön. Nem tudom vissza allhatok-e focizni. Vagy esetleg vissza kéne mennem az orvoshoz újból megnezetni?

jan. 15. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem árt megnézetni
jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?


A szalaghúzódás mértékétől függően, 2-3 héttől több hónapig is eltarthat, amíg helyrejön a térded.


Én ultrahangot és gyógytornászt javasolnék. Egy ilyen sérülés után nem szabad azonnal visszaállni a régi terhelési szintre.

jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2 hónapja nem focizok. Nem tesizek. 18 éves vagyok
jan. 15. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!