Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mai napon megsérült a bokám....

Mai napon megsérült a bokám. Érdemes vele orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés
[url= [link]
febr. 9. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen. Vizsgálat kell, hogy pl. rá tudsz-e állni, érzékeny-e nyomásra, és ha igen akkor hol. Tudod-e teljes tartományban mozgatni, ha nem akkor mi nem megy. Mikor és hol fáj, kattog-e bárhol, van-e a csontokon elcsúszás, kiemelkedès, ellenoldalhoz kèpest bármi különbség. Pulzus van-e rajta, inak, idegek sérültek-e, stb ... Tudnám még sorolni, és ez csak az hogy a doki megvizsgál, ezen kívül kellhet még röntgen, ultrahang is, aztán helyzettől függően gipsz, bokarögzítő vagy akár műtét is.


Szóval igen, érdemes vele orvoshoz fordulni, mert egy darab kép alapján nem lehet eldönteni hogy mekkora a baj.

febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy röntgen nem árt. Nekem ennél csúnyább volt, én elmentem a balesetire biztos, ami biztos. Nekem nem volt törés.
febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!