Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Labdajáték során megsérült az...

Labdajáték során megsérült az hüvelykujjam és azóta nem gyógyúlt meg. Milyen orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
3-4 hete egy labdba eltalálta az ujjamat és az első 1-2 napban egy kicsit bedagadt, de tudtam mozgatni hajlitani stb. Nem tulajdonitottam neki túl nagy fontosságot mert másik ujjaim hasonló incidenseket követő egy hétben meggyógyultak. Ellenben ez egy hét után sem akart meggyógyulni. Edzőm bekötötte kínézis szallaggal, de azota sem jött helyre. 4hét után gyógyúlt valamennyit, hajlitani tudom, súlyokat emelni tudok vele, ellenben kinyújta és horizontálisan mozgatva fáj. 2 hete szerettem volna elmenni kórházba, de a jelnlegi helyzet miatt nem nagyon merek elmenni. Fájdalom központja a hüvelykujjam tőve, és arra gyanakszom, hogy a porc sérülhetett meg.

2021. nov. 28. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Baleseti.
2021. nov. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy röntgen nem ártana. Traumatológia, bár biztosan meg fognak dicsérni, hogy csak most mész.
2021. nov. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ortopédia, minden mással elkéstél 3-4 hetet
2021. nov. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!