Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ciki, ha én a gipszelt kezemet...

Ciki, ha én a gipszelt kezemet felkötve hordom?

Figyelt kérdés

Eltört az alkarom könyök felőli részen, így majdnem hónaljig érő gipszben vagyok.

Nagyon szerencsétlenül néz ki, de karfelkötőt használok. Ha lógatom, akkor fáj és nem is kényelmes úgy.

Ezt csak én gondolom valószínű, de olyan kellemetlenül érzem magam így..

Doki azt mondta, hogy ekkora gipsznél hordjam akár végig így, alapból 1-2 hétig szokták javasolni, amíg dagad.

Nem ciki, hogy én meg már majdnem 3 hete így hordom?


febr. 11. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy ciki. Nekem mankózni kellett járógipsszel, egy öregasszony odaszólt, hogy ne bohóckodjak, nem vagyok öreg, de ettől se éreztem cikinek. Ha kell, kell, kit érdekel, mit gondolnak mások, nem örömében csinálja az ember.
febr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Az a ciki, hogy ilyen kérdés felmerül benned.

Hordd úgy, ahogy neked jobb. Miért kell mások véleményével ilyem piti dologban is foglalkozni. Ebből megfelelési kényszer lehet, ha komolyan kérdezted, nem csak unalomból...

febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd megszokod.
febr. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felkötve rosszabb a vérellátása! Ha teheted, akkor inkább lógasd!
febr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, de nem konyekig ér, hanem majdnem hónaljig. Vagy akkor is lógatni kellene?
febr. 15. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!