Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Egy éves felszippantotta a...

Egy éves felszippantotta a joghurtot, lehet a tüdejére ment? Honnan tudom hogy oda ment e vagy sem?

Figyelt kérdés

Evett, felszippantott egy kicsit. Orrszival kiszippantottam az orrát jött is belőle.

Nem köhögött, igazából semmit nem csinált, amikor felszívta.

Ilyenkor honnan tudom hogy a tüdejére ment e vagy sem?


febr. 19. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Meg kell vizsgálni, hogy lélegzik-e. Ha nem, akkor a tüdejébe ment, ha igen, akkor nem.
febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tüdejere ment volna köhögött volna rendesen.

De az ilyen baleseteket egy ilyen pici gyermeknél miert a gyakori kerdésen akarod kezelni? Orvoshoz, ügyeletre vagy SBO-ra kellett/kellene vinni

febr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Megvan-e például, hogy a tüdő, mint szerv, mely testi funkcióban vesz részt...?
febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kérlek releváns válaszokat írjatok. Nem hiszem hogy oda ment neki de ha esetleg mégegyszer jobban felszippantja akkor honnan tudom hogy oda ment neki vagy ilyenkor mit kell figyelni? Van olyan hogy odamegy neki de nincs tünet?
febr. 19. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen.

Ha valaki a tüdejére szippant valamit az kb mondhatni meg is fullad. De szerencsésebb esetben talan felköhögi. Még akkor is heves köhögésbe kezd, ha csak a garatig folyik vissza. Inkább arra kéne figyelni, hogy egy ilyen pici gyerek ne tudjon felszippantani joghurtot.

Hogyan történt ez?

febr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!