Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Honnan tudom hogy tört vagy...

Honnan tudom hogy tört vagy csak zúzódott a kezem?

Figyelt kérdés
Én idióta mérgembe ököllel a falba ütöttem egy párszor.És azóta eléggé fáj a kezem.lila és meg van dagadva.ha mozgatom fáj
febr. 19. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Röntgen nélkül sehonnan. A törés legbiztosabb jele, ha nem tudod mozgatni, de zúzódástól is bedagadhat annyira, szóval így lutri, egy orvos se tudja megmondani ránézésre.
febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy elmész orvoshoz és ott megröntgenezik.
febr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Törött lábbal 1 órát mászkáltam, mert azt hittem, hogy ha rá tudok állni, akkor nincs eltörve...

Rtg tudja kimutatni a törést, és ilyenkor sajnos gyakran előfordul. Ha mozgatásra fáj, mindenképpen fordulj orvoshoz.

febr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem, hogy nincs eltorve a kezem. Másnap mentem be a kórházba, kiderült, hogy mindkettő eltört (csukló)..

Csak a röntgen mutatja ki!

febr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!