Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogy tört el a balesetben...

Hogy tört el a balesetben pont a bal kezem?

Figyelt kérdés

Frontálisan utkoztunk nagy sebességgel. Az anyósülésen ültem. A bal kezem 4 helyen tört el meg a bordáim közül repedt 2.

Nem emlékszem sokra mert elajultam. A kocsi totalkar, nincs eleje kb.

Na de nem a jobb oldalamnak kellett volna serulni?


febr. 27. 05:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha te se emlékszel, mi honnan tudjuk? Lehet, hogy balra elôre a kormánynak ütôdtél.
febr. 27. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök mindegy!

Örülk neki, hogy ennyivel megúsztad! Nagyon szerencsés vagy!!!🙂 remèljük a sofőr is.

Am értem a kérdesed meg, hogy kívàncsi vagy, de ez már úgy sem derül ki. Esetleg a rendőrsègen, ha tudják rekonstuálni a balesetet, akkor talán ott valami sejtés lehet.

Azért ez szerintem egy csoda, ha ilyen körülmènyek között, ennyivel megúsztad!!

Jobbulást gyorsan!

febr. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a bal oldaladat és kezedet érte az ütés, így történhetett meg.


Jobbulást!

febr. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, állati szerencsém van! A sofőrnek nincs sajnos, intenzíven van majdnem két hete.

Hátsó ülésen ült a másik barátom, ő is megúszta agyrázkódással.

febr. 27. 07:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Frontálisnál miután az anyós ülés a menet irány szerinti jobb oldalon van, a nagyobb erőhatás pont balról éri az embert, mert ilyenkor az autó "tengelye" sérül a legjobban, illetve inkább a vezető oldal. Hiszen a két autó közül valakinek át kellett térni a menet irány szerinti bal oldalra (ahol a sofőr ül). És inkább az autó bal eleje fog sérülni. Ld. amit írtál, hogy a sofőr sűlyosabban sérült, tehát inkább kicsit balról érkezett a másik autó. Próbáld két játékautóval (de akár papírból kivágva is), hogy ki hol ül, és mi lehet egy ilyen baleset dinamikája.


És gyors gyógyulást!

febr. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Érdemben nem tudok hozzászólni, de mihamarabbi jobbulást Nektek!
febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!