Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha a Blahán mentőt hívnak rád...

Ha a Blahán mentőt hívnak rád hova visznek?

Figyelt kérdés
Melyik kórház?
febr. 28. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az adott nap balesetis felvételes kórházába, ha sérült vagy. Vagy ha nem traumás eset vagy, akkor az eset/ terület szerint illetékesbe.
febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy mi miatt hívnak rád mentőt.


Pl ha mellkasi fájdalmad van és kiderül az EKG alapján, hogy STEMI vagy újkeletű harmadfokú AV blokk akkor a legközelebbi PCI központba visznek. (Konkrét kórház nevet nem tudom)


Ha azért hívnak mert elestél és eltört a kezed akkor a legközelebbi traumatológia.


Kórház neveket majd valaki más megmondja aki jártas ott.

febr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ügyeletes korházba? De még az is számíthat, hogy milyen tünetei vannak a betegnek.
febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sztem Peterffybe. Legalabbis ejjel nappal hallom öket
febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Inkább máshol legyél rosszul.
febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
El.
febr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem kétszer vitt a mentő, de két külön kórházba.


Mármint, amikor először vittek, azt mondták, hogy lakcímkártya alapján a lakhelyemhez tartozó vagy lakhelyemhez közeli vagy a körzetemhez tartozó vagy milyen kórház.


A másodiknál azt mondták, hogy a hely ahol voltam annak a körzetében a kórházba.

márc. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!