Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Boka rándulással mikor lehet...

Boka rándulással mikor lehet menni dolgozni?

Figyelt kérdés

Szombaton elestem a lépcsőn, úgy hogy kibicsaklott a jobb bokám. Felállni sem tudtam egy kis ideg annyira fájt, a barátom segített fel. Aztán semmit sem éreztem tudtam menni a dolgomra. Elkezdett bedagadni egyre nagyobb lett és lila. Amire hazaértem annyira fajt, hogy sírtam tőle. Bekentük cartidollal, bekötöttük. Lábra nem tudtam állni órákon át. Mostmár lejjebb ment a duzzanat, viszont elég nehezen sétálok vele, még mindig fáj. Abban reménykedem, hogy ma éjszakára tudok menni dolgozni, nem lenne jó most hiányozni…. Gyárban dolgozom minőségellenőrként, folyamatosan sétálok, mert 2 soron vagyok, néha néha ülhetek le és emelnem is kell egész műszakban ládákat.


Mennyi idő múlva lehet rándulással dolgozni menni? Azt hittem 2 nap bőven elegendő neki és meg sem érzem.



márc. 11. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
1-2 hét után
márc. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen munkát ilyen lábbal tuti nem végeznék. Orvoshoz miért nem mész el?
márc. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem dolgozni mennék, hanem orvoshoz. Lehet hogy nem csak rándulás, akkor nagyon kitolsz magaddal ha terheled.
márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha belilul, feldagad akkor kb. 1 hónap.
márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!