Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért ropog a térdem?

Miért ropog a térdem?

Figyelt kérdés

Az egyik térdem 3 éve lett mutve. Keresztszalag pótlasom volt mellette a meniszkusszal is csináltak valamit. Eddig így nem éreztem a ropogast. Viszont egy pár hete érzem a ropogast. Pl kitoreseknel guggolasoknal.

A másik terdemben most volt részleges keresztszalag szakadás az nem lett műtve. És volt egy pillanat amikor guggolas közben a műtött lábamra nehezedtem rá, és egy szuro fajdalom volt aztán azóta ropog Fájni nem fáj csak ropog, néha fura erzes


márc. 24. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a porcok sérültek, vagy már elkezdtek a porcok kopni. Nekem is ez van. Voltam Ortopédián, csináltak Röntgent, MRI-és kiderült hogy a szalagok meg nyúltak, a porcok pedig kopásnak vannak kitéve. Kaptam porc erősítő gyógyszert, fájdalom csillapítókat. Be utaltak gyógytornára fizioterápiás kezelésekre. Menj el az Ortopédiára! Ott tudnak segíteni valamit.
márc. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!