Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Segítség! Mi a teendő?

Segítség! Mi a teendő?

Figyelt kérdés

A kb 1 hónapos köldök piercingembe bele lett kaptak amitől most vérzik, nem fáj viszont félek hogy bármi baja lehet tőle mert eddig semmi baja nem volt soha nem fájt soha nem gyulladt be és annyira örültem hogy nem kell szenvednem vele és most félek hogy ez a végszó neki és begyullad kilökődik elfertőzödik!!!

Mit tegyek? Lefertőtlenítettem, mosogattam a vért le róla, de nem igazán állt el ezért most hagyom így.

Tényleg egyáltalán nem fáj csak félek hogy pont ez miatt lesz bármi komolyabb baja vagy le nullázódott az egész gyógyulása?? És kezdődik előről?



márc. 29. 19:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem nem úgy vérzik hogy folyik le meg csöpög hanem folyton az égszer körül olyan hiába törölgetem folyton megint olyan lesz….:(
márc. 29. 19:29
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
* éKszer
márc. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom félre ütöttem idegességembe, nem vagyok hülye 😅
márc. 29. 19:57
 4/5 anonim ***** válasza:
10%

3


Ja, akkor bocsiii.


Majd biztos lesz valaki, aki érdemben tud neked válaszolni. Jobbulást!

márc. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Napi 2x tisztítsd pl Hansaplasttal vagy amivel eddig is, és rendbejön, pár nap múlva jobb lesz. Igen, több idő lesz mire belgyógyul de ha rendesen ápolod nem fog kilökődni.
márc. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!