Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi történhetett a vádlimmal?

Mi történhetett a vádlimmal?

Figyelt kérdés

Szombaton kimentem a telekre. Kipakoltam, aztán kb. 20 m gyaloglás után belehasított a fájdalom a bal vádlimba. Gondoltam, hogy valami húzódás lehet, vagy görcs. Mindenesetre, úgy óvatosan és lassan járva mászkáltam egy szűk kilométert (nagyrészt permetezővel, mert főleg azért mentem ki). Kellemetlen volt, de nem nagyon fájdalmas. Aztán mikor már majdnem végeztem, megint belehasított a fájdalom a vádlimba, már erősebben. Akkor aztán pakoltam, és jöttem haza.

Másfél napig csak óvatosan és lassan tudtam járni. Újabb egy nap után már erősen csökken a fájdalom, már csak óvatlan mozdulatnál érzem. Megdagadva vagy elszíneződve nem volt, a konkrét helyen nyomásra érzékeny volt. Mikor nem mozogtam, egyáltalán nem éreztem semmit, csak járásnál, mikor feszült a vádlim.

De azért jó lenne tudni, hogy mégis mi lehet ez. Csak hogy mikor merjem terhelni.


ápr. 1. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Az egyenetlen talajon való járás,plusz a vizzel telt permetező,melynek mozgó súlyát is ki kellett védeni.Én is permetezek,nem új a kérdésed.

Sport krémet használok,előbb enyhül a fájdalom.

ápr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!