Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek ebbe a munkába...

Szerintetek ebbe a munkába őszintén meg lehet halni?

Figyelt kérdés

A barátom Dél-Amerikában él és viharvadász,csinál mindig videót és eladja az interneten,ebből él. Ő ezt legyen akármilyen napszak heves elektromos viharok alatt szokta csinálni. Mondta nekem egyszer: "Ez a munkája és megél belőle,nagyon szereti a viharokat". Munka+hivatás. Azt is mondta hogy a súlyos viharoknál mindig bemegy a folyóba,mert a "víz véd a villámcsapástól". Én úgy tudom hogy szétterül a vizen és nagyon veszélyes. A Rio Negro folyoról van szó. Mindig mentőmellényt használ.

Még a feleségéért sem adta fel a munkáját.

De addig jár a korsó a kútra amíg el nem törik,mondják,a barátomat ha sokszor meg is úszta,de reális az esélye halálos villámcsapásnak?



ápr. 2. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Annak kevesebb. Én inkább attól félnék hogy az orkán erejű szél vág hozzá valamit.
ápr. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha hivatás akkor azt mondja hogy ez a munka az élete, nem tudna mást csinálni annyira szereti, az életét is odaadná érte. Ez egy nagyon szép dolog, csak mi kívülállók nem tudjuk megérteni.
ápr. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Erőss Zsolt a hegymászó ugyanez volt!
ápr. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen ember boldogan halna meg munka kozben, a felesege pedig tudta, kihez ment. En ertem ezt, bar nem ez az ember vagyok.
ápr. 3. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már hivatásszerűen ezzel foglalkozik, annyi tudhatna, hogy a kocsiban nagyobb biztonságban lenne, mint a vízben.
ápr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki vesz ilyen videokat amugy?
ápr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!