Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez zúzódás, ficam vagy más?

Ez zúzódás, ficam vagy más?

Figyelt kérdés

Tegnap nagyot estem a lóról, és beütöttem a vállamat. Kissé piros, de nem lila, és nincs duzzanat. Ma már jobban fáj, mint tegnap. Mozgatni tudom, de a kinyújtás, felemelés már nehezen megy. Ha nem csinálok vele semmit, akkor is fáj.

orvoshoz érdemes menni ezzel, vagy elég jegelni?



ápr. 5. 21:27
 1/4 anonim válasza:
Én is így jártam, de nekem kulcscsont törésem volt. Én is tudtam mozgatni. Viszont a doktor ahogy ránézett azonnal közölte, hogy hát ez eltört. Szóval én azt ajánlom neked, hogy ha biztosra szeretnéd tudni akkor nézzesd meg.
ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De ahogy olvastam máshol, a törés belilul, beduzzad

csak nagyon nem akarom hogy eltörjön...

ápr. 5. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már eltört akkor már mindegy viszont ami tuti hogy menj el vele dokihoz ha nincs is el törve legalább megnyugszol
ápr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az egyes vagyok. Volt kulcscsont törésem kétszer is és egyszer el tört a lábam, de soha sem duzzadt be, se pedig lilut be. Tehát tényleg azt ajánlom, hogy nézzesd meg mert attól, hogy tudod mozgatni nem azt jelenti hogy nincs súlyosabb baj. De lehet csak meghúzódott valami. De ezt egy orvos ténylegesen meg tudja mondani és te is megnyugodnál.
ápr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!