Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Veletek volt már ilyen?

Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Ma sétáltam és leléptem egy patkáról és kiment a bokám egy nagyon enyhe recsenést hallottam. Utána még futottam és akkor elmúlt a fájdalom most ahogy fekszem megint fáj, de valamivel kevésbé csak ha hirtelen megmozdítom és nem számíok rá. Borogatást raktam rá és voltarennel bekenntem. Most felraktam párnákra. Bedagadva nincsen, és be sincs lilulva. És holnap mennék edzésre. Ti mit ajánlotok? Mit tegyek még esetleg?

ápr. 5. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Orvoshoz menj!


Minél előbb,de holnap mindenképp!

ápr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha semmilyen eltérés szabad szemmel nem látható, érzésre is javul akkor teljesen felesleges ezzel kivárni a sort. Edzésre attól függetlenül ne menj, mert mégis egy enyhe sokk érte az izületet. Inkább pihenj egyet a hétvégén és hetfőn kezd.
ápr. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már nem fáj csak néha ha nagyon megterhelem.
ápr. 11. 14:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyógykrem tea vízhajtás.
ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!