Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon fáj a csuklóm, mitől...

Nagyon fáj a csuklóm, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ma egy hete bicikliztem de nem eközben történt a baj hanem amikor végeztünk felemeltem hogy vigyem a helyére. De mountain bike szóval nehezebb mint egy másfajta bicikli és amikor emeltem egy halk mély hangú reccsenést hallottam. Utána nagyon el kezdett fájni a csuklóm, ott a bal szélén a csont mellett ha megnyomom, és forgatásra is fáj. Bekentem és ilyen izületi tapaszt is tettem rá és 1-2 napra jobb de most megint úgy fáj. Nem hiszem hogy eltört mert tudom mozgatni (de csak úgy hogy fáj közbe). De lehet hogy elrepedt? Menjek röntgenre? Előre is köszönöm a válaszokat :)

ápr. 8. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor ez legalább 40 kilós bicikli volt.
ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet erős húzódás, rándulás vagy talán sajkacsonttörés. Lehet, hogy nem ártana egy pihentető gipsz vagy egy erősebb fáslizás, pihentetés.
ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
ápr. 9. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!