Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért lehet ilyen érzés a...

Miért lehet ilyen érzés a lábamban?

Figyelt kérdés
Pár napja elestem, és a térdem felett egészen a combom hajlatáig ha leülök, felállok, lehajolok érzem hogy valami elmozdul a lábamban (szerintem a szalag lehet, esetleg egy izom). Mi lehet ez? Tudom hogy az orvos jobban meg tudná állapítani, de érdekelne ha valakivel volt e már ilyesmi!

ápr. 17. 20:50
 1/2 anonim válasza:
36%

Kedves kérdező!

Velem is történt már hasonló. Elestem, az esés pillanatában megsérültem. Csontom nem tört. Azonban, hasonlóan, arra lettem figyelmes, hogy, bár fájdalommal járt, de valami elmozdult a helyéről, mozgáskor. Nem látta orvos, egy héten belül elmúlt.

Javaslom, hogy pihentesse, ne erőltesse meg magát, főleg ne az érintett területet. Előnyös, ha fájdalomkor, duzzanatkor jegeli lábát. Nagyon jó krémeket lehet kapni hasonló és efféle gondokra. Ha egy hét múlva is hasonló és változatlan a helyzet, keressen fel szakorvost.

ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
ápr. 17. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!