Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Agyrázkodás? SOS

Agyrázkodás? SOS

Figyelt kérdés
Ma edzés közben olyan 16:00 körül, leguggoltam az innivalómért majd hirtelen akartam felállni és bevertem a fejem egy sima egyenes rúdba, akkor eléggé fájt körülbelül 3 percig, azóta egy nagyon pici púp, se hányás, se szédülés, se hányinger, kettős látás sincs, vérzés semmi nem volt. Viszont mikor erőteljesen megnyomom az érintett részt fáj ezenkivűl ha nem piszkálom semmi gond nincs! Menjek be a korhazba vagy ne?
máj. 24. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elfog múlni,ezzel sehova sem kell menni.
máj. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De azt mondta a pultos csaj, hogy akár ez agyvérzést is okozhat! Pedig semmilyen agyrázkodásos tünetem sincs!
máj. 24. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi jellemző tüneted. A napokban azért figyeld jobban magad, elvileg később is előjöhetnek, holnap pihenj ha tudsz.
máj. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kb hány napig figyeljem magam? Illetve agyvérzés hogyan jelentkezhet?
máj. 24. 22:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán agyrázkódást akart mondani.Az agyvérzés 1 másik betegség.Annak komoly tünetei vannak.
máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Természetes, hogy háj ütés után.

Nincs semmi gond. Nyugodtan feküdj le aludni.

Elmúlik napokon belül.

máj. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! Azóta már nyomasra se faj annyira mint pl 17:00 orakor! Meg az ütés helye picit piros, de gondolom ez termeszetes! Koszonom a megnyugtato kommenteket! (Ui:200kmre van a legkozelebbi korhaz)
máj. 24. 22:20
 8/8 Mildred válasza:
100%
Én a beton pince bejáratba vertem be a fejemet, fájt 3-4 nap . Semmi bajod nem lesz.
máj. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!