Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogyan döntene Balázs helyében?

Hogyan döntene Balázs helyében?

Figyelt kérdés
Balázs egyik nap késve érkezett a fociedzésére, így bemelegítés nélkül állt be játszani. Az első percben egy támadás során egy szerencsétlen csel végeztével súlyos térd sérülést szenvedett. A kórházban közölték vele a rossz hírt: keresztszalag szakadása van. A továbbiakról ő dönthet: vagy azonnali helyreállító műtét vagy későbbi szalagpótlás bár ez gyakori ficamok és erős fájdalmakkal kísérve.
2013. máj. 24. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Azonnali helyreállító műtét
2013. máj. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és miért?
2013. máj. 24. 11:46
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

A tény az, hogy a kérdés válaszolói valójában nincsenek Balázs helyében.

Ezért vissza kell kérdeznem: Miért számít az, amit vad idegenek ebben a helyzetben (tét nélkül) döntenének? Miért nem a szakorvossal konzultálba hozza meg "Balázs" ezt a döntést?

2013. máj. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
biológia tételhez kell, nem valós helyzet, csak én nem tudom eldönteni, hogy melyik a helyes és miért :(
2013. máj. 24. 12:22
 5/5 anonim ***** válasza:
tételválasznak lehet nem megfelelő de így, hogy túl vagyok már egy műtéten biztos azt mondanám, hogy azonnali műtét. Nem éreztem semmit az orvosok legjobb tudásuk szerint jártak el, fájdalmaim minimálisak voltak és nekem is pont mind két térdemet drótozták csavarozták.( igaz nem ugyanolyan helyzet de akkor is műtétet választanám. ) Bár az én helyzetembe nem volt választásom :D
2013. máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!