Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi volt a legkellemetlenebb,...

Mi volt a legkellemetlenebb, legrosszabb sérülésed eddig?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt, hogyan, milyen kellemetlen kezeléssel, műtéttel gyógyult meg?

2013. jún. 2. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Futottam simán elestem majd nem tudtam felkelni. Mentőket kihívták, bevittek megröntgeneztek majd(akkor 9 óra lehetett)megállapították, hogy meg kell műteni mind kettő térdem és másnap reggel meg is történt ez az 5 órás műtét. Összesen 4 csavar és 4 drót lett az eredménye. 1 hétig voltam kórházba. 8 hétig volt kb. gipsz majd 10-11 hétig térdrögzítő. Ez alatt persze végig gyógytorna. Nagyon röviden nagyjából ennyi. Pár nap és most lesz 1 éves a sérülés és még mindig nem az igazi.


Ha bármi kérdésed van még kérdezz rá, válaszolok és kifejtem.

2013. jún. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
még ovis voltam, amikor hívtak be az udvarról, mindenki szaladt befelé, földig érő hajam volt, rövid gatyában voltam, é elestem a homokos macskakövön, és a fél hátsómat lehorzsoltam, és jégen kellett ülnöm másfél hétig.... -.- :D
2013. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyszer óvodában a fürdőben voltak ilyen törölköző akasztók kb. nyak magasságba (egy ovishoz mérve) és szaladgáltam barátnőmmel amikor megcsúsztam és egy ilyen kampó beleállt a nyakamba.(pár centire az ütőeremtől) a kezelésre meg ilyenekre nem emlékszek mert régen volt. A második pár éve volt amikor edzésen kifordult a térdem, leszakadt egy porc, ami amikor 'visszanőtt' csontkinövés lett belőle és ha sokat biciklizek vagy ilyesmi az nagyon fáj. kb 2 hónapig térdrögzítőm volt.
2013. júl. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dimike6 válasza:
Álltam az udvaron, hívtak, ahogy fordultam éreztem a bal térdemben valami nincs rendben. A földön találtam magam és nem tudtam mozgatni a lábam térdtől mert borzalmasan fájt. Kiderült hogy a térdkalácsom mozdult el, gyakorlatilag majdnem teljesen lefordult a térdhajlatba. Egy hét felvágott gipszet, térdrögzitőt, és figyelmeztetést kaptam h ez bármikor megismétlődhet.
2013. szept. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én egyensulyoztam egy vasrúdon es eltöt a hugycsövem és van ott lent egy nagy vérömleny ez a baleset kicsit több mint egy hónapja történt és 3 hétig voltam kórházba de még most is bennem can a katéter ami kb még 4-5 hónapig bennem lesz eddig 2 szer szurtak tűt a vérömlenybe es szivtak pe belőle cuccot es ha a vérömleny teljesen felszivodik akkpr végre lesz a 3. műtétem amikor osszevarrják ahugycsövem
2014. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!