Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek mi volt a legkellemetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi volt a legkellemetlenebb vagy legrosszabb "élménye" az internetes pasizással/csajozással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
11 éves lány volt az, aki 15nek mondta magát.
2009. dec. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

egy bűn ronda pasi hívott randizni aki nem a saját képével ismerkedett amikor webcamon megláttam fújj

addigra persze megvolt neki a teló számom stb na akkor szám csere lett..

2009. dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Szerencsére engem elkerültek a magukat másnak kiadó emberek.Egy volt,aki 170 cm-nek mondta magát,én meg úgy voltam,h belefér mert én meg 172 vagyok.Egész jól alakult a dolog,megvolt a szimpátia,beszéltünk webcamon...Minden ilyesmi.Majd amikor találkoztunk,de csak az orromig ért.Biztos én nőttem.:)

A legkellemesebb,az 1 srác volt,akivel nem voltunk együtt sokáig,de félelmetesen jó volt az ágyban.

2009. dec. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

És nem gondolnak rá ilyenkor, hogy felesleges hazudni, mert úgy is kiderül?

Az a legszánalmasabb aki más képével páváskodik...

2009. dec. 22. 14:14
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
ami azt illeti nekem 2 barátom is ovlt akit neten ismertem meg az 1ikkel 1és fél évig voltam együtt:) amúgy szerintem is hülyeség hazudni...és vigyázni kell az olyan emberekkel...sosem szabad megadn ia teloszámot se a lakcímet!
2009. dec. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
volt olyan, még pár évvel ezelőtt,hogy kép nélkül kezdődött az ismerkedés, cseten. és gondoltuk, milyen jó lenne, maradjon így. mindketten elképzeltük a másikat valamilyennek. na a végén amikor taliztunk, mindkettőnkben összeomlott a dolog...
2009. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kamoztunk,tök helyes volt,stb..Élőben orromig ért,és nekem egyáltalán nem tetszett:/:/ Amúgy jó barátok lettünk..De a visszautasítást nehezen viselte..:/
2010. máj. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%

Csúnya volt a csaj. Eddig 2x találkoztam netes csajokkal, a citrom-törvény jól jön ilyenkor. Meglátod, nem jön be, közlöd, hogy citrom-törvény, és lelépsz.


(citrom-törvény, annak, aki nem nézne így jártam anyátokkalt: Ha a csaj nem jön be, az első öt percben indoklás nélkül leléphetsz)

2010. máj. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

én megláttam, felismertem, de negativ csalodás volt kicsit, aztán sétáltunk egyet és azóta nem találkoztunk, nem lett volna rossz, de közvetlen utána 2-3 hétig nekem nem volt kedvem, aztán mire úgygondoltam hogy mégiscsak jólenne akkormeg már ő nem akart, na ez van...

ez egyben a legkellemesebb és legkellemetlenebb is, ez az egy volt eddig

2010. máj. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
én szerencsére még nem csalódtam, de mondjuk a 27-ből csak kettő internetes volt...
2010. máj. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!