Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fel kéne keresnem orvost?...

Fel kéne keresnem orvost? Régi műtéti heggel besüllyedt.

Figyelt kérdés

Igazából ez egy nagyon régi veseműtét utáni varrat ami végighúzódik az egész hátamon. (3 hónaposan műtöttek)


Az elmúlt pár napban sokat kellett ülnöm ami miatt nagyon fájt a hátam, meg meg is húztam egy mozdulat közben...

Viszont tegnap este azt vettem észre, hogy a régi varrat máshogy néz ki. Nem tudom jobban fogalmazni valahogy besüllyedt. Eddig is érződött h ott vékonyabb a bőr, de most a varrat és a körötte lévő fél mm bőr kb egy centivel behúzódott.

A hátam még mindig fáj,és nem tudom eldönteni h emiatt vagy simán a gerincemnek van elege az ülésből.

Hétfőn vizsgám van, és nagyon nincs időm orvost felkeresni ha nem nagyon muszáj...valakinek hasonló tapasztalata?



2013. jún. 4. 09:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!