Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon meghúztam az alapból...

Nagyon meghúztam az alapból "rossz" bokámat, kammillás borogatás segíthet?

Figyelt kérdés

Évek óta rossz a bokám, elég egy rossz lépés, vagy futás közben kanyar és rögtön szúr, nyilal és hasonlók. A dokik nem tudnak vele mit csinálni, mert anno félrediagnosztizálták...Mivel aránylag "hozzá vagyok szokva" hogy szinte mindig lesérülök, így nem is rendelkezek itthon kenőcsökkel vagy hasonlókkal, mondván majd úgy is elmúlik...

Ha kamilla teás borogatást teszek rá az jó lehet? Mert este sem tudtam tőle aludni, sehogy sem volt kényelmes.


Bedagadva nincs, de mozgatnom sem nagyon kell, dokihoz meg feleslegesen mennék el, mert egyszer már voltam ilyennel (leestem a lépcsőn) és csak annyit mondott hogy borogassam...nálunk egészségügy=0...



2013. jún. 4. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:

De hideg vizzel. A kamilla ebben az esteben max kiszárítja a börödet de nincsen hatással, de jó illatod lesz ennyi.

Hideg vizes borogatásnál tényleg többet nem tehetsz. Lazák az izületeid azért van ez. Sajna nekem is ilyen.

2013. jún. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A hideg borogatást az meg van :) Csak gondoltam, hátha jót tenne a kamilla, mert gyulladás csökkentő hatású is. De akkor kihagyom. Köszönöm szépen :)
2013. jún. 4. 13:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Tünetileg Traumeel a patikából nagyon jó hamar enyhül a fájdalom ebből van kenőcs is. E-ként arnica kenőcs esetleg feketenadálytő kenőcs. a kamillának nincs köze hozzá..
2013. jún. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tényleg az arnica....ez előbb is eszembe juthatott volna, a párom anyukájának van. Köszi
2013. jún. 4. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!