Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek a világon melyikbő...

Szerintetek a világon melyikből van több: azokból az emberekből akiknek valaha legalább egyszer eltört bármilyen csontjuk, vagy akiknek még soha nem volt ilyen jellegű sérülésük?

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát az ismerőseim közt elég soknak volt kisebb-nagyobb traumás sérülése kezdve a rándulástól a több műtétes csontsérülésekig. nekem speciel nem tört el semmim, de kb 1,5 hónapja volt egy boka rándulásom ami részleges szalagszakadással járt. szerintem ritka akinek nem lett volna semmilyen sérülése
2013. jún. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szeritem minden ember atesik valamilyen kissebb vagy nagyobb serulesen (ficam, huzodas, tores stb.).

Mondjuk nekem meg soha semmi ilyen jellegu gondom nem volt.:)

18/L

2013. jún. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy kinek milyen erősek a csontjai. Meg attól is, hogy ki mennyire szerencsés :) Szerintem ezt csak hozzávetőlegesen lehet megsaccolni. Én 27 éves koromig büszke voltam, hogy még semmim nem tört el, aztán egy autóbaleset, és öt(!) csonttörés. Két nyakcsigolya, és három lábszártörésem volt, de túléltem, felépültem.
2013. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt törésem (kopp -kopp), de rándulásom és repedésem már igen.
2013. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kb ugyanannyian lehetnek.
2013. jún. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a családban soha senkinek nem tört el semmi, kivéve engem, én a 'fél életemet' gipszben vagy kötésben töltöttem már :)
2013. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Wow, és mik történtek veled?
2013. jún. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem szinte mindenkinek voltak már kisebb-nagyobb sérülései, ha nem is törés, de valami biztosan. akinek meg nem az egy nagy mázlista, de ilyenből szerintem kevés van...
2013. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Béla7 válasza:

Én jó gyerek voltam/vagyok.

Egyszer eltörtem a kezem, másodjára csak elrepeszteni sikerült :)

2013. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Időszerű kérdés. Amikor én voltam gyerek, mi kint játszottunk, mégpedig sokszor a legnyaktörőbb helyeken. Nem is volt igazi gyerek, akinek legalább kétévente nem volt eltörve valamije.
2013. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!