Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fájni fog a műtét? és, hogy...

Fájni fog a műtét? és, hogy leszívatják a térdemet?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt elestem a meccsen és ráestem a térdemre.Nem bírtam felállni egyből hívták is a mentőket.Bevittek és megállapították,hogy vérrög van benne,hátsó keresztszalag szakadásom van és +zúzódás.Ma este lesz a műtét és utána 2 órára rá leszívatják a térdemet.fájni fog,ha megműtik és leszívatják?
2013. jún. 29. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Most már biztos túl vagy rajta, nagyon rossz volt?


Jobbulást!

2013. jún. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát előtte egy picit féltem,de nem éreztem semmit,mert elaltattak,de utána 2 fájdalomcsillapítót kaptam annyira fájt a térdem,nem is szívatták le,mert azt meg helyi érzéstelenítéssel csinálják és az altató és a 2 gyógyszer után inkább nem csináltak semmit.Így is tiszta kábult voltam,úgyhogy ma fél5-kor szívatják le a térdemet.De még most is nagyon fáj.Remélem holnap már semmi baj nem lesz.

Köszönöm! :)

2013. jún. 30. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem is hasonló problémám volt/van, annyi különbséggel, hogy az orvos közölte, hogy meg kéne műteni, de nincs most kedve hozzá, úgyhogy inkább hagyjuk. azóta is fáj, úgyhogy te mindenképp jobban jártál.

írj majd, hogy mi lett a leszívatással!

jobbulást!

2013. jún. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem egy hete műtöttek keresztszalag szakadással (másfél évvel ezelőtt sérültem le). Nem értem, mire gondoltál, hogy leszívják a térded, nekem a műtét után másfél napig két cső volt a lábamban, ami a gennyet meg társait folyamatosan vitte ki belőlem. A műtét nem fájt egyáltalán.


18L

2013. júl. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A műtét nekem sem fájt,mert elaltattak.És utána másnap szívatták le a térdemből a vérrögöt és az olyan 1-másfélóra volt.És ennyi volt,utána begipszelték a térdem és jöhettem is haza.DE jövőhét pénteken vissza kell mennem és utána nem tudom mi lesz.
2013. júl. 3. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!