Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » V-ös mecacorpusom tört el...

V-ös mecacorpusom tört el lassan 4 hete (csak szimpla törés, semmi elmozdulás) és érdekelne, hogy saját felelősségre lelehet-e vetetni a gipszet?

Figyelt kérdés
Csak,ez miatt kirúgtak a munkából és most keresnék illetve lenne egy másik,de kéne a jobb kezem..nem fizikai munka lenne.. Gondolom én,h annyira össze van már forrva a csont,hogy nem lehet semmi baj vele,ha vigyázok rá 2 hétig még..
2013. júl. 1. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmész dokihoz, kérsz egy röntgent és megmondják. De szerintem 4 hét nem elég.
2013. júl. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
saját felelősségedre azt csinálsz, amit akarsz, csak utána nehogy megbánd! menj vissza oda, ahol kaptad a gipszet, ott meg tudják mondani, hogy elég-e a 4 hét, de szerintem nem.
2013. júl. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat !
2013. júl. 1. 20:06
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem,mert a kezelőorvosom azt mondta h eltelt 1 hét(Mikor az u gipszet tették fel) akkor összesen 4 hét és lelehet venni.Csak aznap rakták fel a végleges zárt gipszet és másnap ilyenkor ellenőrzésre kell menni,csak az szombat volt és ügyeletre kellet mennem és ott rávágta a doki,hogy 6 hét,de nem látott se röntgent meg se semmit.Semmi elmozdulásom nem volt,csak egy átlagos sima törés.
2013. júl. 8. 13:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább várd ki ami elő van írva. Meg aztán mit jelent az, hogy saját felelősségre? Ha akarod, szedd le magad, akkor a te felelősséged. Ha orvos szedi le, az övé.
2014. febr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!