Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap beleállt egy vasdarab...

Tegnap beleállt egy vasdarab a tenyerembe, kb 1cm mélyen. (. ) Miért lehet ez? Lehet valami komolyabb bajom?

Figyelt kérdés
Akkor nem fájt és minimálisan vérzett. Különösebben nem kezeltem. De amikor szét nyitottam láttam bene valamit ami fekete volt. Reggel felkeltem és nehezebben birom mozgatni az ujjaim, és picit fájnak.

2013. júl. 9. 06:12
 1/6 anonim ***** válasza:
irány a doki
2013. júl. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azonnal menj el a sebészetre.
2013. júl. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Az a legkevesebb,h benne maradt egy darab,az esetek 90%-ban "kidolgozza"a test magából,de komoly fertőzéseket kaphatsz.Tetanus oltásra is szükség van. Menj orvoshoz!
2013. júl. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, valószínű, hogy fertőződik, vagy csak maradt benne rozsda, ilyesmi. Mindenesetre menj el vele az orvoshoz, csináljon valamit vele.

De legközelebb az legyen az első, ha ilyen koszos sz*r miatt megsérülsz, akkor jól lemosod (ha fáj akkor is) vízzel és fertőtleníted spray-el, vagy akármivel ami van otthon (vagy kérdezz effelől is orvosnál). A sebet pedig ne kösd be, ha nem nagy, mert levegőn gyorsabban gyógyul.

2013. júl. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, mi lett veled? Elmentél sebészetre?
2013. júl. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megkapta a választ, most már lesz*rja az embert. Jellemző.
2013. júl. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!