Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez komolyabb...

Guy91 kérdése:

Szerintetek ez komolyabb dolog lehet? Ha van szakértő kérem az válaszoljon inkább!

Figyelt kérdés
Több mint 3 éve van aranyerem, csak a jobb oldalon szoktam érezni a dudort de van, hogy ha nincs dudor és ha emelek másnap fáj a bal oldalon is!! 1,5 hónapja elkezdtem fizikai munkát végezni és hajolgatok sokat!! Sőt mondhatjuk 8 órán át megállás nélkül hajolgatok !! Ahogy elkezdtem kb 2 hét után elkezdett szúr a májamnál, vagyis nyomni! majd van amikor a Vakbelemnél is, csak a jobb oldalon szúr és arra az oldalra is hajolok egész nap!!! Szerintetek lehet az ,hogy nem is aranyerem van, hanem daganat és a májamnál az már áttét és attól szúr?? sajnos nem otthon vagyok így orvoshoz csak 1,5 hónap mulva tudok menni! Tudnátok nekem segíteni?? Kijöttem külföldre fogytam jópár kilót de csak, ahogy kijöttem előtte híztam !! most megállt étvágyam van székletem nem váltakozik nincs hasmenés és székrekedés felváltva !! Válaszotok előre is köszönöm!!

2013. júl. 4. 00:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon szakértőt nem fogsz találni. Ha orvos válaszát várod akkor vagy egy olyan jellegű oldalt keress fel, van egy pár... vagy menj el szépen a háziorvosodhoz.
2013. júl. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el orvoshoz. Külföldön is. Ha dolgozol, kell hogy legyen biztosításod.
2013. júl. 4. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy biztos. Ha áttétes daganatod lenne nem bírnál fizikai munkát végezni,sőt lehet,h itt írni sem nagyon!

Előfordulhat egy krónikus bélgyulladás,de lehet,h "csak" idegi alapon van. Menj el orvoshoz.

2013. júl. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Használj kenőcsöt
2016. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!