Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Combnyaktörés műtét után,...

Combnyaktörés műtét után, mennyi idővel szokták kivenni a rögzítő lemezt és csavarokat?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 16:18
 1/3 A Tengerész ***** válasza:
Talán az orvost kéne megkérdezni. Amúgy a fémeket nem azért szedik ki, mert bajt okozna ha bent maradnának, hanem azért, mert spórolnak és kell berakni a következő betegbe. Nekem 50 éve vannak csavarok a lábamban, de miután eljöttem abból az országból ahol berakták, nem tudták "kinyerni" belőlem. Miután a combnyaktörés tipikus időskori (netán csontritkulással járó)károsodás, akár bent is lehetne hagyni.
2013. júl. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen anyagból van a lemez?

A platinát vették ki régen.

Mást nem biztos, hogy kivesznek

2013. júl. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem spórolásból veszik ki,mert én haza is hozhattam a lemezt és az összes csavart "emlékbe". Valami oka biztosan van,amiért valakinek kiveszik,másnak bent hagyják. Ezt az orvosok jobban tudják.
2013. aug. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!