Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A szemem fölött, a szemöldököm...

A szemem fölött, a szemöldökömnél (a csont nevét sajnos nem tudom) bevertem, most fel van dagadva, fáj ha hozzáérek, és valami féle 'horpadást' érzékelek, mi lehet?

Figyelt kérdés
Úgy történt az eset hogy a munkahelyemen ült a mellékhelyésegen, előre hajolva egy picit. Nem valami tágas így hát az ajtó akkor nyílik ha nincs bent senki (befelé nyílik) A kollégám azt hitte nincs bent senki és kicsit (nagyon) nagy ledületben jött be az ajtón a fejem pedig ott volt. Az ajtó eltalált a szemöldökömnél, akkor fel is dagadt és fájt is egy pár percig, de elmúlt. (ez volt tegnap) Ma kicsit tapogatóztam ott, és mélyedést éreztem ott egy vonalba (merem gondolni ahol az ajtó fejemnek csapódott) Fájni nem fáj, csak ha mozgatom a szemöldökömet, vagy oda nyúlok. Mi lehet? Eltörhetett ott valami, megrepedhetett, vagy csak én reagálom túl és várjak még le nem megy a dagadás addig pedig jegeljem? Tudtak adni ötleteket, tanácsokat? Vagy menjek orvoshoz?

2013. júl. 18. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szemöldökcsont...Egyébként szerintem nincs nagy baj, de jobb ha orvossal nézeted meg! :)
2013. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a gyors választ. Viszont én azon a mélyedésen aggódom. Mi lehet az? Mert eléggé érezhető.
2013. júl. 18. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!