Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fájdalmaim vannak. Teendők?

Fájdalmaim vannak. Teendők?

Figyelt kérdés
Szoval fáj a farcsontom.Ha leülök (főleg pl.egy kemény padra) akkor eléggé nehéz felállnom,mert ilyenkor vagy egy rosszabb,hirtelen mozdulat esetén olyan érzés van a farcsontomnál,mintha "meg akarna rándulni",és szinte belenyilal a fájdalom.....Nem nagyon tudom h mitől fájhat,de nemrég (kb.1 hete) jò sokat bicilliztem rossz,rázós földúton,Es kb azòta fáj.Mi legyen,mert nemtudom mikor fog elmúlni??
2013. júl. 31. 17:57
 1/5 A kérdező kommentje:
amúgy 14/L vagyok.
2013. júl. 31. 17:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld kenegetni valami sport-krémmel, vagy voltaren-rapid emulgéllel.
2013. júl. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hétfőn mindenképpen menj el háziorvoshoz ő biztosan el tudja mulasztani szeptemberig, mert orvos nélkül ha megmarad a fájdalom mire kezdődik az iskola meg fogsz őrülni a padban úgy fog fájni.

Vizsgálathoz nem kell levetkőzni csak megnyomogatja az ember hátát pár helyen és szólni kell hogy hol fáj, felír egy kenőcsöt meg valami fájdalomcsillapítót és két hétig pihenni kell(bicajozást és rohangálást kihagyni, párnás székre ülni vagy feküdni 2 hétig)

2013. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 2.válaszoló,amúgy tegnap kentem be először egy sportkrémmel,a neve Flector,azzal kenegetem még pár napig és ha nem múlik el akk sztem marad az orvos...a sulira remélem h tényleg elmúlik,mert nagyon rossz lenne tesi órán,meg ahogy te mondtad,az iskolapadban is ://
2013. aug. 4. 11:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Am az 1. válaszolónak is köszi,csak azt hittem hogy neked már megköszöntem.. :3
2013. aug. 4. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!