Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltörhetett vagy csak megrándult?

Eltörhetett vagy csak megrándult?

Figyelt kérdés
Ma voltam valakinél és a behajlított karomat, a könyököm alatt eltalálta egy fa evező! Annyir erősen hogy egy percig kapkodtam a levegőt és homályosan láttam! Egy hang nem jött ki a torkomon de nagyon fájni kezdett... Nem vagyon nagy hisztis, nem csináltam belőle túl nagy cuccot csak ültem egy picit. De remegett az egész karom. Ez pár órája volt, azóta egy kicsit bedagadt, szerintem nem vészes de még nem tört el semmim úgyhogy nemtudom milyen az. Nem montam el senkinek mert nem akartam bajba keverni a srácot aki amúgy véletlen talált el. Mst nagyon fáj a felarom, egész a vállamtól, erősödően a könyökömig. Meg alul néhányizom is... Nem tudom hogy súlyos lehete( törés) vagy csak valamit ( egy ideget) szerencsétlenül ért az ütés. Tudom hajlítani, meg most picit lüktet is viszont ha abba a pózba hajlítom ahogy eltalált akkor úgy imbolyog a kezem h nem tudom megfogni az orrom csak másodpercek próbálkozásai után. Kicsit meleg a púpocska ami szerintem nem nagy. Menjünk el orvoshoz vagy rögtön röntgenre? Valaki egítene úgy h ne izgassam fel magam? :) válaszotokat előre is köszi!! ;)

2013. júl. 31. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Kétlem hogy törés, de azért menj el vele röngtenre, mert lehet hogy elmozdult egy csont.
2013. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) énszerintem se az... Inkább egy nagyon rosszul ért zúzódás! De hülyeségeket írtam... Szóvan nem rándulás hanem zúzódás.
2013. júl. 31. 20:50
 3/6 A kérdező kommentje:
Most már azért eléggé bedagadt... Sósborszesz géllel kenegetem . Nemtudom mikor jutok el orvoshoz. Apukám apukája orvos volt és a nővérem 3. Éves orvostanhallgató és mindkettőjük szerint lehet hogy etört egypici darab mert nem tudom már nagyon mozgatni sem... :/ azért remélem semmi extra. Valakinek tippje h addig mit csinálhatnék vele?
2013. aug. 1. 12:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Kösd fel a nyakadba!


És még ma délután menj el orvoshoz vele, balesetire!


Remélem azárt nem törés, de most már ne várj vele, nézesd meg.

2013. aug. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lett, eltört?
2013. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megrepedt :/ de nem kellet hál' Isten begipszelni meg már szinte nem is fáj :) de még egy-2 hónapig nem eröltethetem
2013. aug. 18. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!