Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A csuklóm el is tört vagy...

A csuklóm el is tört vagy csak megrándult? LENT TÖBB:

Figyelt kérdés
Biciklivel elestem és pont a csuklómra estem.Nagyon bedagadt és minden apró érintésre nagyon fáj.Nem tudom mozgatni semmilyen irányba.Csak megrándult,vagy el is tört?

2013. máj. 23. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
menj ügyeletre!
2013. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem törés... 3x volt eltörve a kezem(ugyan az, ugyan ott, 13 éves vagyok), és ugyanilyen "tünetek" jelentkeztek... Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de nem lesz egy kellemes túra, az egyszer biztos...
2013. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ok.köszi.holnap megyek
2013. máj. 23. 21:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Am rosszul írtam:motorbiciklivel történt a baleset
2013. máj. 25. 14:42
 5/6 A kérdező kommentje:
[link] Ez lett az eredmény
2013. máj. 25. 14:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy elesés után az én csuklóm is ilyen tüneteket produkált,mint amit te leírtál. A röntgen kimutatta,hogy darabosra tört. Műteni is kellett.Lemezzel és csavarokkal rögzítették a törést.A diagnózis így szólt:"darabos izületbe hatoló törés".

A Te csuklódat nem műtötték?

2013. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!