Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vízhólyag a talpamon. Nagyon...

Vízhólyag a talpamon. Nagyon fáj, be is dagadt a lábam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagy melegben kidörzsölte a papucs, alig bírtam hazajönni. Mivel másnap gyalogolnom kellett, ezért kiszúrtam. Kettő volt, az egyik gyönyörűen begyógyult másnapra. De a másik, ami nem volt annyira telve vízzel, az a mai napra úgy megfájdult, hogy rá se birok állni, és be is dagadt a lábam. Steril tű, fertőtlenítés megvolt. Mit tegyek?
2013. aug. 2. 21:23
 1/1 Heily válasza:
Szia! Nem tudom, hogy van a lábad most... én azt mondom, lehet, hogy a papucs miatt fáj a vízhólyag(helye). Ha ennyi idő után is olyan rossz, mutasd meg egy orvosnak, de betekerheted hideg vizes borogatással, meg esetleg körömvirágkrémet kenj rá, ha van kéznél (csak figyelj, hogy ha sebes, abba ne menjen bele a krém), az elvileg segít. :)
2013. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!