Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Beleavatkozzak, vagy hagyjam?...

Beleavatkozzak, vagy hagyjam? Nem tudom mi lenne a helyes

Figyelt kérdés
Ma láttam egy néninek, aki nem rokonunk (de szoktunk járni hozzá), hogy tisztára el van kékülve az ujja, nagyon csúnyán bedagadva. Szokott hozzájuk hetente járni egy ápolónő, akit ismerünk. Szólhatok annak a hölgynek, hogy menjen át hozzájuk, és nézze meg neki, vagy ez nem az én dolgom? Mert úgy érzem, hogy a néni nem veszi ezt elég komolyan.
2013. aug. 6. 15:01
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan szólj neki! Te is csak a néni javát akarod:) Bár azóta, hogy kiírtad már eltelt pár nap, lehet már sokkal jobban van a néni:) Ha szólsz az ápolónőnek, akkor annak az árát viszont neked kéne állni, vagy valamivel meghálálni neki, pl így nyáron pár szem barackkal:)
2013. aug. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát szóltam neki, de nem ment ki előbb, csak amikor úgyis ment volna, 2 nappal később.. apukám azt mondta, hogy már jobban van az ujja, kezd lemenni a duzzanat.. :)
2013. aug. 11. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!