Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Beütöttem a felkaromat a...

Beütöttem a felkaromat a kamra bezáró vasába, eltört?

Figyelt kérdés
Ma délután beütöttem a felkaromat a kamra bezáró vasába, akkor elég erősen fájt 2 percig, aztán elmúlt, majd 10 perc után egész mostanig egy kicsit fájt még. Vizes ruhát tettem rá, ezen kivül a csuklóm körül elpirosodott(pedig ott nem ütöttem meg).Menjek vele orvoshoz vagy várjak? 16F

2013. aug. 9. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
tudsz feltenni róla képet ?
2013. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nincs megdagadva egyaltalan
2013. aug. 9. 21:43
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor szerintem nem vészes. borogasd szépen, beveszel 1-2 fájdalomcsillapítot és kutya bajod se lesz
2013. aug. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ok kosz csak azert kerdeztem, mert volt egy labficamom es azt is konnyeden vettem es 5 honap utan kiderult hogy eltort egy csont
2013. aug. 9. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:

lehet, hogy nem tört el, csak elrepedt. Nekem a csuklómnál volt ilyen, mindent tudtam vele csinálni, de akkor mentem csak el dokihoz, amikor fekvőtámaszt kellett nyomni tesin jegyre és azt már nem tudtam vele..

Nagy baj nem hiszem, hogy van, mert ha lenne, akkor nagyon fájna már, ha megnyomod. Nekem sokszor volt törve a csontom, nem kell beparáznod. Holnap hétfő, szépen sétálj el a sebészetre és csinálnak egy röntgent és megnyugodhatsz :)

2013. aug. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!