Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan feszesíthetem a comboma...

Hogyan feszesíthetem a combomat, felkaromat és a hasamat?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok. 1 év alatt fogytam 31 kg-ot. Ez életmód váltás miatt következett be, de sajnos nem ügyeltem arra hogy tornázni is kéne közben. Ezért most a kérdésben említett testrészeimen lötyög, lóg a bőr, nem feszes. Egyébként majdnem mindenhol maradt egy kis zsírpárna, olyan puhácska vagyok a legtöbb helyen. Olyan torna tippeket kérnék amit otthon lehet végezni. Már teljesen normális a súlyom, a BMI értékem 21.2. Szóval fogynom már nem kell, csak formásodni és erősödni szeretnék. Húst nem eszem, de nem vagyok vegetáriánus, csak nem szeretem az ízét. Tejet, tojást, halat, csirkemájat meg a többi normális ételeket eszem. Olyan testmozgást szeretnék végezni ami térdkímélő, mert érzékeny a térdízületem, ezen kívül ami nem árt a szemnek, mert erős, 4.5-ös szemüveget kell hordanom.

Előre is köszönöm.


2013. júl. 18. 13:42
 1/1 E.T. a földönkívüli válasza:
P90X, Insanity. Torrentről letölthető, youtube-on is vannak fent videók, before-after.
2013. júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!