Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet bajom süni szurástól?...

Lehet bajom süni szurástól? Bután hangzik, de nem az. Többi lennt

Figyelt kérdés
A sötét éjszakába (most) arra lettünk figyelmesek hogy csaholnak a kutyák, nem tudtuk mit ugatnak igy kimentünk megnéztük, egy sünivel kinlodtak, a sünit menteni akartam (alig láttam valamit a terasz világitásba álltam szoval pont árnyékoltam) és a kutyám a combomhoz nyomta a noziát és szájában volt a süni, eléggé megszurt, jelenleg éppen hogy piros de ég és fáj. Lefertötlenítettem.
2013. aug. 13. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sértette fel a bőrt, azaz nem vérzik akkor 100% hogy nem lesz bajod. Nagyon szélsőséges esetben bármilyen apró sérüléstől lehet vérmérgezést kapni, ez esetben tetanuszt kapsz. De ha ilyen apró a sérülés akkor nem lesz bajod, csak simán a szúrás miatt ég a bőröd, mintha csalán csípett volna meg.
2013. aug. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

lefertőtlenítetted úgyhogy szerintem semmi bajod nem lehet tőle.

amúgy a süni megmenekült? :)

2013. aug. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne a süni :D Persze jó,hogy nem lett bajod:)
2013. aug. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen megmenekült :) de képesek lettek volna halálra ugatni szegény sünit :D azt hittük ember van a tanyába amikor megláttuk hogy sünit jot nevettünk:)
2013. aug. 14. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!