Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » SEGÍTSÉG! Az öcsém felszívta...

SEGÍTSÉG! Az öcsém felszívta az orrába a dm-es haj kapszula por tartalmát! Ugye semmi baja nem lesz? (lent írom mi van benne)

Figyelt kérdés
cink, b1 vitamin, b2 vit., b6 vit., b12 vit., biotin, folsav, niacin, pantoténsav. Nem hiszem el, hogy a 10 éves öcsémnek ennyi esze van. -.- Ugye nem lesz ez rá semmi hatással?:(

2013. aug. 21. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Na bzdmeg jó kretén az öcséd.xdd

Talán nézd meg a neten hogy az adott összetevőknek milyen hatása van az emberi szervezetre. Akkor már kb tudod hogy lesz-e baja.

2013. aug. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát végülis én minden nap beveszek 1 kapszulát csak én lenyelem és nem felszívom mint egyesek -.- úgyhogy nem hiszem, hogy más hatással lenne öcsémre de azért aggódom főleg, hogy most tiszta nyugodt mióta b vitamint szívott, mert am tiszta hiperaktív.
2013. aug. 21. 00:19
 3/4 anonim ***** válasza:
na legalább lenyugodott.. azt képzeli 10 évesen h drogozik? elkellene tiltani a hülye tévé elől.. buta a gyerek,mint a föld.TÍZ ÉVESEN ILYENEKET CSINÁL??Ne hülyéskedjünk.
2013. aug. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
na ezt én is kipróbálom:D
2013. szept. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!