Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tényleg levághatják a lábujjam...

Tényleg levághatják a lábujjamat a benőtt lábköröm miatt?

Figyelt kérdés
Benőtt a bal nagylábujjamon a köröm mindkét oldalon, és nővérem azt mondta, hogy ha nem megyek el vele orvoshoz, elrothad a lábujjam és lehet, bele is halok, vagy ha nem, levágják a lábujjamat. Ez igaz?
2013. aug. 26. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, de minel tovabb halogatod annal rosszabb lesz.
2013. aug. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de ha nagyon benő, akkor sebészeti úton távolítják el. Érdemes lenne rendszeresen pedikűröshöz menned, ők ügyesen megoldják, nem házilag kell "műtened".
2013. aug. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak ijesztget. De tényleg menj el vele sebészhez vagy gyógypedikűröshöz, mert minél mélyebben benő, annál fájdalmasabb és nehezebb lesz kivágni.
2013. aug. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, de nem kell tőle félni, mert orvos úgy helyre rakja, h semmit nem érzel.
2013. aug. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. aug. 26. 18:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, nekem ez gyakori probléma.

Nekem odáig fajult a dolog, hogy vadhús nőtt rá. Végülis elmentem egy lézerklinikára, drága volt 20ezer egy oldal! De olyan szépen megcsinálta hogy semmi gond nincs vele azóta. Még hálistennek három oldal van amit meg kellesz csinálni mert megint fájdogál úgy érzem. Itt nem altatnak, hanem érzéstelenítőt kapsz a lábujjadba. Kettőt. Az nem a legjobb de egyébként kibírható. Utána úgy érzed, hogy bedagadna de semmi. Fájdalommentesen kivágják bekötik és kész. De ne menj sima szakrendelésre mert ott leszedik a lábujjad körmét, vagy kivágják ami elég szar meg k*rvára fáj.(nem akarlak megijeszteni) Igaz hogy nekem olyat nem csináltak, de el tudom képzelni milyen lehet, sőt ugyan úgy benő.. és a lézeresnél meg v 10/20% hogy visszafog oda nőni :)

Szóval a lézeres beavatkozást ajánlom!!! 15/L

2013. aug. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!