Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Beleléptem egy tűbe. Ha...

Hancock22 kérdése:

Beleléptem egy tűbe. Ha beletört volna akkor fájna ha megnyomom azt a pontot ahol beleszúródott?

Figyelt kérdés
Amint beleléptem reflexből ugrottam egyet és lehet beletört de még nem tudni.Nagyon fáj, alig bírok rá állni és a lábfejem tetején van egy piros folt pont a szúrás pontja felett.Ahogy ugrottam egyet egyből megkerestem hogy mibe léphettem bele és egy törött tűt találtam.Anyum varrónő és a szobában hagyhatta de nem tudjuk hogy már akkor is törött volt-e.Tegnap történt ez de akkor csak 2 órán át fájt nagyon, utána nem.Csak ma reggel kezdett el így fájni.De ha benne lenne akkor tegnap fájt volna egész nap, vagy nem?Holnap megyek orvoshoz de ettől függetlenül elég idegölő dolog ez nekem...Köszi előre is!

2013. aug. 28. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Simán benne lehet,még akkor is ha ma jobban fáj,mint tegnap.

Egy idegentest reakciót vált ki,ami az idő előrehaladtával egyre romlik.

2013. aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Igen, beletört.3 centis tű darab volt a lábamban...
2013. aug. 29. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Te szegény! Lényeg,h el vagy látva.

Jobbulást!

2013. aug. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendes vagy nagyon, köszi szépen!:)
2013. aug. 29. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!