Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon gyenge a csontom, ha...

Nagyon gyenge a csontom, ha úgy megzúzódott egy gumilabdától hogy nem tudtam mozgatni és be kellett gipszelni?

Figyelt kérdés

Tesi órán valaki teljes erőből rúgta és épp akkor akartam megfogni a másik labdát(amihez le kellett hajolni) és akkor találta el a bal hüvelykujjamat.

Mikor begipszelve mentem iskolába és az egyik tanár kérdezte mi a bajom, válaszoltam és azt mondta jó hogy nem egy rongytól kellett begipszelni.


2013. szept. 12. 19:46
 1/5 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam hogy 12 éves voltam, egy kicsit már régen volt de mikor ilyen téma van ezt nem merem mondani, mert félek hogy ki fognak nevetni.

16/L

2013. szept. 12. 19:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Azokat a gumilabdákat lehet olyan erővel dobni/rúgni, és találhatja el olyan szerencsétlen helyzetben az ujjadat, hogy eltöri. Amelyik tanár ilyet mond egy 12 évesnek, abba nem sok empátia szorult. Én egyszer sikeresen elbambultam az órai szünetben és szépen képen rúgtak egy ilyen labdával. Az eredmény: a szemüvegem szára eltört, a lencse kiesett, a szemöldökömet meg össze kellett varrni, mert felhasította a szemüveg kerete. Meg persze lett egy csinos monoklim is. Felénk az ilyenekért szaktanárit adtak a merénylőnek, nem pedig rongyos megjegyzéseket az áldozatnak. Persze a tesióra más, ott történhet baleset, de azért ilyet mondani... Ráadásul egy tanár...!
2013. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem egyszer úgy képenrúgtak labdával hogy beájultam egy fél percre :D A tanárod egy faxkalap!
2013. szept. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eszméletlen, hogy egyes felnőttek mennyire nincsenek tisztában azzal, hogy milyen hatással lehet egy gyerekre egy ilyen megjegyzés.
2013. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is tört el ugyanígy ujjam labdától, méghozzá 3 egyszerre! :)
2013. szept. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!