Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kiment a bokám, megröntgenezté...

Kiment a bokám, megröntgenezték, nem tört el. A röntgen kimutatta volna az ínszalag szakadást is, ugye? MErt csak annyit mondtak, h pihentessem, jegeljem, kenjem, stb

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
a szalagszakadásra max utalhat, hogy megnyílt az ízület. de ha csak megnyúlt akkor azt nem fogja kimutatni. pár napon belül szépen be fog lilulni és legalább 5 hétig érdemes fáslizni.
2013. szept. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 hete voltam ugyanígy, az 1. héten alig tudtam menni, mostanra már helyrejött járásügyileg.

viszont ma vettem észre hogy még mindig be van dagadva csak eddig nem tűnt fel, mert a két magasszárú cipőmben jöttem-mentem. de gondolom ha meg is sérült, nem lehetett teljes szakadás azt csak észrevették volna, mert akkor szinte nem is tudja az ember mozgatni én meg ha nehezen is, de aznap hazamentem mikor elestem

a boka nem gyógyul gyorsan sajnos :/

2013. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 hét bokarögzítő azért nem ártana
2013. szept. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szia,nekem a térdemmel van ilyen.megröntgenezték de nem vettek észre semmi különöset(részleges keresztszalagszakadás) majd miután 3 hét után sem tudtam nyújtani megműtötték és műtét közben vették észre h ínszalagszakadás.és így mégegyszer műteni kell.mondták hha csináltak volna MR-t akkor lehet h észreveszik de mivel porcleválásra gyanakodtak nem csináltattak.szerintem csináltass MR-t.jobbulást és remélem segítettem
2013. szept. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!