Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Röntgen vagy nem röntgen?

Röntgen vagy nem röntgen?

Figyelt kérdés
1 héttel ezelőtt rosszul léptem, nagy fájdalmat éreztem és alig bírtam járni. Nem látszott semmi rajta, csak néha megdagadt picit a talpam. Borogattam, használtam kenőcsöt, pihentem. Mostmár sokkal jobb, ma elmentem kicsit sétálni, de még olyan fura, nem tudok vele rohanni, nem fáj, de néha mintha lüktetne. Menjek el dokihoz vagy ha ennyit javult, akkor nem lesz vele gond? Előre köszönöm, aki ír!

2013. szept. 1. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok. Egy hét után Barátnőm "nyaggatására" mentem el dokihoz. Nincs semmi baja, 2-3 hét a gyógyulása. Azonban egy röntgent mindenképp ajánlanak, ugyanis lehet nagyobb baj is (rögzíteni kell, esetleg gipszelni). Persze utóbbi nálad már kilőve, akkor nem javult volna. Az nem árt, ha látja orvos. Én is megnyugodtam. :-)
2013. szept. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a választ, ment a zöld kéz!:) És a 2-3 hét alatt lehet vele sétálni, úgy is meg tud gyógyulni? Mert jövő hét hétfőtől óráim lesznek! Kicsit kétségbe vagyok esve, hogy addigra fogok-e tudni járni vele:( Ma tettem egy 20 perces próbasétát és a végefele éreztem, hogy ha továbbmennék, akkor megint bicegés lenne belőle:(( A 2-3 hét alatt végig otthon voltál?
2013. szept. 2. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!