Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Voltatok már élet és halál...

Voltatok már élet és halál között?

Figyelt kérdés

Ha igen elmesélnétek? Mit éreztetek akkor? És hogyan menekültetek meg? Így utolag mit gondoltok erröl az egészről? Hány évesek voltatok akkor? Fel tudtátok dolgozni?

Mostani korod és nemed?

Előre is köszönöm!:)



2013. okt. 11. 15:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. okt. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
Nem
2013. okt. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Bocs, de én nem azt kérdeztem, hogy ki nem, hanem, hogy ki igen?
2013. okt. 11. 16:03
 4/19 anonim ***** válasza:

Ki volt már élet és halál között?


Ha így teszed fel a kérdést akkor valóban a "nem" hibás válasznak számítana.

2013. okt. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát akkor elnézést! Akkor remélem mostmár értitek!
2013. okt. 11. 18:48
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

6 éves múltam, amikor anyám beíratott úszásra a székesfehérvári Delfin uszodába. Az elején nem volt semmi gond, de hamar jött egy olyan óra, amikor víz alatt kellett tartani a fejet. Nekem légcsőszűkületem volt, így nem tudtam elég hosszan visszatartani a levegőt, ami nem tetszett a nőnek, ezért lenyomta a fejemet. Fura volt, mert fokozatosan csökkent a látóterem és vált érzéketlenné a testem, a végén csak a fájdalmat éreztem a tüdőmben és a nyakamban, nem láttam semmit. Akkor engedett el, amikor elernyedt a testem, máig nem tudom, hogy volt bennem elég erő, hogy kiemeljem a fejem a vízből. Egyébként a nőt nem érdekelte, mi van velem, otthagyott, miközben fulladozva köhögtem.


Mi lett a hatása? Hát másodikban a kötelező úszás miatt migrénes rohamaim lettek, harmadikban anyám beíratott újra úszásra, mert nem tanultam meg úszni, a végére már az előtte lévő napon is rettegtem. Szerencsére aztán már nem kellett járnom.


Mai napig nem érzem magam biztonságban a vízben, álmaimban nem tudok átjutni rajta, végzetes akadályként jelenik meg.

2013. okt. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Te szegény!:(
2013. okt. 12. 10:51
 8/19 Ráhel14 válasza:
aszem voltam... amikor anyukám folyamatosan csalta apámat aki egy másik országban volt, és egyik este hazajött és meglátta a pasit.. megkéselte őt is és anyum barátját is a szemem láttára, én azt hittem engem is megöl...
2013. okt. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ez durva! És ugye nem halltak meg?
2013. okt. 16. 19:25
 10/19 PetraSimsFan válasza:
11 éves koromban(most is annyi vagyok, de ez májusban történt) elvágtam a karomat üveggel, 3 cm mély, lebenyesen elvágott seb. és az idióta nagyanyám pedig, a szomszédot kérte, hogy vigyenek el engem a kórházba, és nem a mentőt híva ki...simán elvérezhettem volna, de vérveszteségem is volt, megállapították. most október van, de még nem érzem azt a részt, ami között elvágtam... remélem te nem leszel ilyen szerencsétlen, hogy ilyesmi történik veled. de, megírnád nekem privibe, mi miatt tetted fel ezt a kérdést? előre is köszi. 11/L
2013. okt. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!