Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Egy autóbaleset miatt fél éve...

Egy autóbaleset miatt fél éve emlékezetkiesésem van. A környeztem (szüleim, barátok) nagyon rendesek, de én még mindig idegennek érzem őket. Annyira akarom őket szeretni, de nem megy. Az orvosok semmi konkrétat nem tudnak. Fog ez valaha változni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, határozottan.
2013. okt. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Persze,hogy fog változni,csak hagyj magadnak időt a regenerálódásra.Nekem is volt 5 éve egy súlyos autóbalesetem,és idő kellett mindenhez,de bíztam és nem adtam fel és mára minden rendben is van.
2013. okt. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem nem, mivel a szüleid kiskorod óta foglalkoznak veled(nem tudom hány éves vagy), ezért szerintem ez a kapcsolat nem fog újra létrejönni. A barátaidban pedig újra meg kellene látnod azt, ami miatt barátok lettetek. Legyél velük (barátaiddal és a szüleiddel is) minél többet, és ez talán változtat a helyzeten.
2013. okt. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok. Őszintén félek, hogy soha többet nem tudok úgy viszonyulni a többiekhez,mint ahogy megérdemelnék...Hibásnak érzem magam.
2013. okt. 12. 21:16
 5/5 anonim válasza:
A balesetre emlékszel? Milyen sérüléseid voltak? Ki volt a hibás?
2013. nov. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!