Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A félrenyelt mogyoró ott van...

A félrenyelt mogyoró ott van a légcsövemben?

Figyelt kérdés

Az este félrenyeltem egy mogyorót. Hevesen köhögni kezdtem és nem történt semmi. Nem vagyok biztos benne, hogy a gyomromba kötött ki. Hallottam egy vibráló, hörrögő hangot miközben félrecsúszott. Lehetséges, hogy ott van a légcsövemben. Most minden rendben van és tudok rendesen lélegezni.

Rendesen be vagyok parázva. Olvastam olyat, hogy lennebb csúszhat, elzárhatja a légutakat stb. :/



2013. okt. 14. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha még ott lenne már nem írogatnál ide. Egészen egyszerűen addig köhögsz amíg ki nem mozdul onnan, különben megfulladsz.
2013. okt. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj el dokihoz, amint tud, mert befúródhatott a nyelőcsőbe. Ki kell onnan venni.


Nemrég szedtek ki ismerősömnek egy magos kenyérből befúrodott darabot. Nem volt túl kellemes.


De betokosodhat és az sokkal rosszabb lesz.

2013. okt. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A nyelőcsőbe vagy a légcsőbe? Nem mindegy :S
2013. okt. 14. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!