Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ki az, aki már otthon hamarabb...

Ki az, aki már otthon hamarabb leszedte magának a gipszét?

Figyelt kérdés
Mivel vágtad le? Nem lett bajod miatta, hogy önként leszedted hamarabb a gipszedet? :D

2013. okt. 16. 07:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen NORMÁLIS ember nem tesz, de ha csak ennyi eszed van, tedd meg.
2013. okt. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a középkorban vagyunk és a gipsz nem kínzóeszköz. nem azért teszik fel,hogy valljál,hanem azért,mert szükség van rá. És nem az ő érdekükben,hanem a tiédben. Persze a te gipszed,a te kezed,lábad,stb. és ha nem fogod tudni később rendesen használni,mert előbb levetted a gipszet, az is a te bajod lesz.
2013. okt. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még valami! Nagyon gyenge,műanyag ember lehetsz,ha ennyit nem bírsz ki. Mi lesz veled később ???
2013. okt. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem szedtem le, még gipsszel együtt is elmozdult egy hét után a csuklóm, és lehetett újra összerakni.

Ez nem játék.


De persze a te egészséged, azt csinálsz, amit akarsz.

2013. okt. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szedtem le hamarabb gipszet, de azt csak azért rakták fel mert egy hét volt mire kiértékelik a röntgent... két nap után nyilvánvaló volt hogy nincs törés. Ilyen feles gipsz volt, nem kellett vágni.
2013. okt. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fémfűrésszel, lombfűrésszel! Persze, hogy nehéz, felsérti a kezet, lábat, de megéri! Látni kell majd azt a pofát a rendelőben, amikor meglátják! Az összes többi sebet is bekötik, ha rosszul forrt eltörik, összeillesztik, újragipszelik. Mint a mókuskerék...
2013. okt. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy nem lehet pár hétig kibírni. Én hónapokig is bírtam.
2013. okt. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma az esőben el is ázott a járógipszem, elszakadt a szatyor, amit rátekertem.
2013. okt. 16. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!