Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elrepedt a bokám. Továbbrepedhet?

Elrepedt a bokám. Továbbrepedhet?

Figyelt kérdés
Tornán rosszul léptem és kibicsaklott a lábam a bokacsontom pedig elrepedt.Már 2 hete rajta van a gipsz, de a mankót teljesen ignorállom és gond nélkül járok rajta fájdalmak nélkül.A kérdésem csak az lenne hogy továbbrepedhet-e igy? (nem ugrállok rajta,és próbállom kimélni) A válaszokat előre is köszönöm :)

2013. okt. 20. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy, azért van rajta a gipsz, hogy tartsa a lábadat, amíg rendesen összeforr a csont.
2013. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak abból a dologból kiindulva gondoltam, hogy mivel a mankót nem használom és azzal hogy járok a gipszes lábamon, nem-e terhelem nagyon. De remélem, hogy nem lesz nagyobb gond belőle mint eddig van :)
2013. okt. 20. 13:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha járógipsz, akkor azon szabad járni.
2013. okt. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem. Nem járógipsz. Megkérdeztem a sebészeten, hogy lehet-e járógipszem, erre azt mondta a doki, hogy ő senkinek sem irt és nem is fog kiirni járógipszet mert szerinte nagy marhaság.Az igaz hogy nem kellenek mankók meg hasonló dolgok.Mondtam neki, hogy persze megértem meg minden , de mostanában kezdek rájönni mégiscsak rákellet volna beszélnem a dokit :D Amúgy csináltam saját járógipszet. Amikor felrakták a gipszet azután rögtön amikor hazaértem szivacsokat kötöztem a talpamra és egész nap azon jártam.Mivel a gipsz még nem szilárdult meg akkor ezért másnapra tükörsima volt a gipszem alja és valamivel kényelmesebb igy járni mint mankóval :D
2013. okt. 20. 14:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy elveszett ember ám :)))


Nagy ötlet, volt már gipszben a lábam, hogy ez nekem sohasem jutott eszembe :)

2013. okt. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudod, a kényszer nagy úr ! :D
2013. okt. 20. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!