Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megütötték az alkarom. Kis...

Megütötték az alkarom. Kis körben véraláfutásos, fáj ha csavargatom a kezem. Amúgy emelni tudok vele, úgy nem fáj. Törés lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap megütöttek. Az alkarom felső részén találtak el, elég erősen. Kis körben (1 cm) véraláfutás lett és ha jobbra balra csavargatom a kezemet fáj, meg ha nyomkodom. Ha lefelé halítom a kézfejemet akkor is fáj. A boltból hazahoztam az 5 kilós táskát, úgy nem érzek semmi, csak ha nagyon csavargatom. Gépen is tudok írni, az ujjaimmal nincs gond.


Szerintetek eltörtem? Orvoshoz nem akarok menni, ebben az évben már 4x voltam röntgenen (2 sportsérülés, egyszer elcsúsztam a jégen, egyszer meg megrúgtak)



2013. okt. 24. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig ezt RTG nélkül csak a jó ég tudja megmondani.
2013. okt. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem senki nem ütött meg, de ha nagyon erősen csavarom a kezem nekem is fáj. Talán nem kellene csavargatni? Egyébként ha mozgatod, meg cipekedsz vele, akkor biztosan nem tört el, mert behugyoznál a fájdalomtól egy bevásárlás során.
2013. okt. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha nem ordítasz és sírsz a fájdalomtól, ha nem áll furcsán, a kezed, akkor nincs törés. (SBO-s dolgozó)
2013. okt. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Szerintem nem törött el, még fekvőtámaszt is tudok csinálni. Akkor fáj csak ha felfordítom a tenyeremet pl. Röntgent csak végszükség esetén akarok, sok volt már a 4db ebben az évben (legutóbbi 3 hete volt) Nem akarok minden 2 hétben ügyeletre rohanni
2013. okt. 24. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!